Dzień Babci i Dziadka 2024

Drodzy Rodzice, Dziadkowie, Przyjaciele i Przedszkolaki!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim za niezapomniany Dzień Babci i Dziadka, który odbył się w naszym przedszkolu. To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechów, radości i wzruszeń.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Wasza miłość, uściski i wspomnienia sprawiły, że to święto było wyjątkowe. Wasza obecność sprawiła, że przedszkolaki czuły się wyjątkowo ważne i kochane.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć, gdzie zamieściliśmy piękne chwile z Dnia Babci i Dziadka. Możecie zobaczyć uśmiechy na twarzach dzieci i emocje towarzyszące temu wyjątkowemu dniu.

Dziękujemy wszystkim za udział i wspólną radość. To był magiczny dzień, który na pewno pozostanie w naszej pamięci na długo. Śledźcie naszą stronę, ponieważ planujemy kolejne wyjątkowe wydarzenia dla naszych przedszkolaków i ich Rodziców.

Do zobaczenia na kolejnych przygodach!