DYŻUR WAKACYJNY

REKRUTACJA NA DYŻUR WAKACYJNY W ROKU 2023

W dniach od  01.07.2023 r. do 31.07.2023 r. Przedszkole Samorządowe   w  Narolu  będzie pełniło dyżur wakacyjny.

Rekrutacja do przedszkola w okresie dyżuru wakacyjnego obejmuje dzieci uczęszczające do Przedszkola  Samorządowego w Narolu .

Wnioski o przyjęcie na dyżur wakacyjny wraz z załącznikami można składać od 17 maja 2022 r. do 02 czerwca. do godz. 15:00, osobiście w przedszkolu lub mailowo (skan wraz z podpisem) na adres przedszkola:  przedszkolenarol@op.pl

Do przedszkola przyjmowane będą wyłącznie dzieci rodziców pracujących, którzy nie mają możliwości zapewnienia dziecku innej opieki.

Przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny wymaga złożenia poniższych dokumentów:

1. Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola na dyżur wakacyjny w roku 2023

1. 2.  Upoważnienie – druk nr 1

Korzystanie z wychowania przedszkolnego w Przedszkolu odbywa się zgodnie ze statutem i możliwościami organizacyjnymi Przedszkola.  Zaplanowany jest 1 oddział  . O organizacji pracy w okresie dyżuru wakacyjnego decyduje dyrektor.

• Na podstawie zgłoszeń dyrektor modyfikuje plan urlopów nauczycieli i obsługi
  • Jeśli będzie więcej chętnych niż miejsc  zastosowaną będzie  zasada  pierwszeństwa zgłoszenia.

OD 20 D0 25 CZERWCA 2023R. NALEŻY ;

- WPŁACIĆ NA KONTO PRZEDSZKOLA OPŁATĘ  ZA WYŻYWIENIE   W WYSOKOŚCI  21 DNI X 7 ZŁ =  147 ZŁ

O decyzji przyjęcia dziecka do Przedszkola na dyżur wakacyjny rodzice / prawni opiekunowie zostaną powiadomieni przez dyrektora, najpóźniej do dnia  14 czerwca 2023 r.( środa ) drogą mailową lub telefonicznie.

Dyrektor Przedszkola Samorządowego

w Narolu